fbpx
Open/Close Menu עו"ד בעפולה עורך דין בעפולה, עורך דין גירושין בעפולה, עורך דין מקרקעין בעפולה

עורכת דין לענייני גירושין ומקרקעין בעפולה – אדר בן גיגי, משרד עורכי דין
איזורי מתן שירות, בצפון: עפולה נצרת עלית, בית שאן, טבריה, כפר תבור
מגדל העמק, יוקנעם ,טבריה, גבת, רמת ישי, יפעת.

משרד עורכי דין אדר בן גיגי, המצוי בעיר עפולה, הינו משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה ומקרקעין ומייצג לקוחות פרטיים ועסקיים. משרדנו מעניק ליווי משפטי מקצועי ומקיף במגוון תחומים המפורטים לעיל – משפחה ומקרקעין – נדל"ן ומעניק שירות משפטי איכותי, מקצועי ויצירתי, מסור ואמין לקהל לקוחותינו לצד חתירה ושאיפה מתמדת למצוינות, חדשנות והתאמה לצרכיו המשתנים של הלקוח.
למשרדנו ניסיון עשיר בתחומים הבאים :
דני משפחה – גירושין, מזונות, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, ירושה, אפוטרופסות וצוואות.
נדל"ן – מקרקעין – עריכת הסכמי מכר, הסכמי קומבינציה, וכן ליווי בתהליך רכישה מקבלן או יד שניה / ליווי בתהליך מכירת נכס נדל"ני.
למשרד ניסיון רב בייצוג בפני ערכאות שיפוטיות, ליטיגציה, עריכת הסכמים וחוזים והוצאתם אל הפועל, בניית אסטרטגיית ניהול תיק בבית משפט, ניסוח כתבי-בי-דין וניהול ישיבות גישור.
גישור במשרד עו"ד אדר בן גיגי – עפולה – בנוסף, עוה"ד אדר בן גיגי הינה בעלת תעודת הסמכה כמגשרת, ובעברה השתלמויות רבות בתחום הגישור לצד ניסיון רב בניהול ישיבות גישור. לצד ניהול הליכים משפטיים סבוכים ומורכבים, חרט משרדנו על דגלו לקיים את מירב המאמצים, להביא את הצדדים הניצים לידי הסכם פשרה ומניעת הצורך בהתדיינויות משפטיות ארוכות סבוכות ויקרות, בכל שלב בו מצוי ההליך המשפטי וזאת כאשר הדבר הינו אפשרי. במקביל, למשרדנו המומחיות והניסיון הרב, כאמור לעיל, בניהול הליכים משפטיים בעת הצורך, ניהל בעבר ומנהל בהווה תיקי משפחה לשביעות רצון לקוחותינו תוך מקסום מצבם המשפטי ככל הניתן.
?האם קיימת חשיבות לבחירת עורך דין בעפולה ובצפון הארץ?
לקוחות רבים מעדיפים כי המשרד אשר יטפל בענייניהם המשפטיים יהיה בקרבת מקום מגוריהם מאחר והזמינות של עורך דין בעפולה ללקוח שמתגורר בעפולה גבוהה בהרבה ביחס לעורך דין שמקום מושבו רחוק יותר. במהלך תקופת ניהול התיק מתקיימים מפגשים רבים בין עורך דין ללקוח, בין אם לצורך בניית האסטרטגיה של התיק ובין אם לצורך החתמה על תצהירים וטפסים. לכן הזמינות עוה"ד הינה קריטריון חשוב ביותר בבחירת עורך דין.
כמו כן, נהנים לקוחות המשרד מזמינות מרבית וקבלת מענה און ליין מצד עורכי דין של המשרד, וכן לווי צמוד של תיקיהם, במהלך כל שעות הפעילות של המשרד.
הנכם מוזמנים להתעדכן במאמרים משפטיים מגוונים המועלים על ידינו תדיר לאתר "עו"ד אדר בן גיגי", ואשר עוסקים במגוון נושאים אקטואליים ובחידושי פסיקה ו/או חקיקה הרלבנטיים לתחומי העיסוק של המשרד. אתר המשרד מספק למבקרים בו מגוון רחב של מאמרים מקצועיים שנכתבו על ידי עורכי הדין במשרדנו על סמך הידע הרחב וניסיונם העשיר.
מחפשים עורך דין בעפולה ובאזור הצפון ?
ראשית כל, אין חשיבות לאם בוחרים בעו"ד שעובד באופן עצמאי או כזה ששייך למרד גדול. אך בשני המקרים חשוב להתייחס לכמה פרמטרים טרם הבחירה:
הותק – ותק בתחום מעיד גם על ניסיון רב. ככל שהוותק גדל כך גם הניסיון וההצלחה ניתנת להוכחה במקרים מן העבר של המשרד עורכי דין.
הלקוחות – בדקו מי הלקוחות המשרד. לא דיי בכך שישנם לקוחות קודמים, גם טבעם יכול להעיד רבות על טיבו של השירות המשרד או עורך הדין. אם בין הלקוחות מצויות חברות מוכרות או גופים מוסדיים גדולים ניתן לאמת בכך את רמת השירות וההצלחה של המשרד או עורך הדין.
גודל המשרד – שיקול שלא תמיד רלוונטי אך באופן הכללתי ניתן לומר שמשרדים המעסיקים מספר רב של עורי דין הם איכותיים יותר משום שקיימת האפשרות לבחור בין כמה וגם משום שמשרד גדול מעיד פעמים רבות על ריבוי לקוחות (לכן סביר שגם יהיה יקר יותר אך כאן ההשקעה לרוב לא הכי משתלמת).
צור קשר לתיאום וקבלת ייעוץ משפטי ע”י משרד עורך דין בעפולה אדר בן גיגי באמצעות הטופס הבא.
לבקשת ייעוץ מלא את הפרטים הבאים

© 2016 - משרד עורכי דין אדר בן גיגי | העוסק בדיני משפחה ומקרקעין בעפולה

logo-footer

04-826-4404                  

Call Now Button